KONST / Litografier / Färglitografier 8703617
nr 870 3617
Färglitografier
3 st. Jean-Paul Cleren, numrerade och signerade, motivet: 63x49, oramade
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:36:23
200 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr